Menu

Všeobecné

VIDMO 2018

Tento rok sa 13. ročník Medzinárodnej prehliadky horských a adrenalínových filmov VIDMO 2018 uskutoční v dňoch 4.-6. októbra (štvrtok – sobota) 2018 v divadelnej sále Mestského kultúrneho strediska v Dolnom Kubíne.

Čítať ďalej...

10 najčastejšie navštevovaných kopcov s horským vodcom

Na každom kontinente nájdeme jeden či viac populárnych kopcov, na ktoré každoročne vystúpia tisíce ľudí. Veľká výška a nízka technická náročnosť z nich robí lákadlo pre dobrodruhov z celého sveta. No nie všetci si na ne trúfne vystúpiť na vlastnú päsť a radšej využijú služby horských vodcov. Na ktoré hory sveta horskí vodcovia sprevádzajú najviac ľudí?

Čítať ďalej...

Zľava 15% na všetky produkty ZAJO

Portál EXPEDITION.SK v spolupráci so slovenským výrobcom outdoorového oblečenia a vybavenia, firmou ZAJO, prináša svojim návštevníkom zľavu 15% na všetky produkty značky ZAJO. Táto zľava platí aj na už zľavnené produkty.

Čítať ďalej...

HORALFEST 2016

Horský internetový klub (HIK) v spolupráci s mestom Ružomberok, Zväzom slovenských fotografov a cestovateľským portálom Infoglobe organizujú v poradí už 9. ročník medzinárodného festivalu umeleckej tvorby o horách – HORALFEST 2016, ktorý vôbec po prvýkrát opustí oblasť Vysokých Tatier a presunie sa do mestského prostredia.

Čítať ďalej...

VIDMO 2016

Tento rok sa 11. ročník Medzinárodnej prehliadky horských a adrenalínových filmov VIDMO 2016 uskutoční v dňoch 6.- 8. októbra (štvrtok – sobota) 2016 v divadelnej sále Mestského kultúrneho strediska v Dolnom Kubíne.

Čítať ďalej...

Cestovateľské kino: Everest Ťažkou cestou

Miesto, kde sa prekonávajú rekordy. Miesto, kde sa ide na doraz. Miesto, ktoré nie je dopriate každému. Špeciálne vydanie Cestovateľského kina nás vtiahne do atmosféry dobrodružnej výpravy Vladimíra Štrbu a Zoliho Pála, ktorí sa vybrali zdolať najvyššiu horu sveta Mount Everest po Ťažkej ceste.

Čítať ďalej...

Partneri projektu EXPEDITION.SK

Ortlieb - vodotesné batohy         Bushman