Menu

Najväčšia výstava stanov, kempingových potrieb a outdoor výstroje na Slovensku

V dňoch 22.6.2016 - 26.6.2016 sa na letisku v Liskovej pri Ružomberku uskutoční II.ročník Najväčšej výstavy stanov a kempingových potrieb a outdoor výstroje na Slovensku.

Zážitok pre Vás, vaše deti a všetkých priaznivcov spánku pod holým nebom!

Prídte si užiť víkend plný zábavy a potešenia! Perfektné podujatie pre všetkých priaznivcov spánku pod holým nebom v rôznych podobách - či už je to bivak na horách, expedícia, na rodinných cyklotúrach, s priateľmi v kempe, pri vode počas letných dovoleniek alebo na letných festivaloch.

Všetko na jednom mieste v reálnych podmienkach! Príďte si pozrieť najväčšie množstvo postavených stanov na Slovensku a široký výber kempingových potrieb a príslušenstva.

Vyberiete si zo širokej ponuky stanov, spacákov, karimatiek a kempingových doplnkov v tých najlepších cenách na Slovensku v zľavách až do - 60% .

Veľmi radi privítame rodiny s deťmi, pre ktoré sme pripravili množstvo atrakcií a sprievodných podujatí ako sú ukážky policajných zásahov so psovodom, ukážky hasičskej techniky, ukážky požiarnych zásahov, vyhliadkové lety na vrtuľníku, výstava modelárov, motoriek, lietadiel, tandemové zoskoky, nafukovacie atrakcie, animátorske hry pre deti,.. a množstvo dalších atrakcií. Všetci, ktorí si zakúpia akýkoľvek produkt budú zaradení do žrebovania o hodnotné ceny v sútaži: "Vyhraj svoj veľký rodinný stan Husky Boston"

Viac informácií nájdete na vystavastanov.sk

  • Žiadne komentáre

Komentujte

0
návrat hore

Partneri projektu EXPEDITION.SK

Ortlieb - vodotesné batohy         Bushman