Menu

Vytvorenie expedičnej stránky

Už od roku 2005 vytvárame ZDARMA profesionálne webstránky pre rôzne slovenské a české expedície. Práve takáto podpora expedícií je hlavným cieľom projektu EXPEDITION.SK. Vytvorili sme už viac ako 60 expedičných webstránok pre horolezcov a cestovateľov, ktorí zdolávali všetky horstvá sveta, precestovali celý svet...

Každej expedícii, ktorá má záujem o samostatnú expedičnú webstránku, túto vytvoríme úplne zdarma. Webstránka bude mať adresu www.nazovexpedicie.expedition.sk a bude prezentovaná na stránke www.expedition.sk. Výhodou stránky je, že jej obsah si môžete na ňu pridávať sami prostredníctvom redakčného systému. Stránka môže obsahovať rôzne informácie o expedícií, jej cieľoch, účastníkoch expedície, fotogalériu, sponzorov... Počas cesty na ňu môžete pridávať aktuality, a tak informovať svojich fanúšikov a známych.

Pokiaľ sa aj Vy chystáte na expedíciu, či už horolezeckú, cestovateľskú, cyklistickú alebo inú a máte záujem o vlastnú expedičnú stránku, neváhajte nás kontaktovať emailom na Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebuješ mať nainštalovaný JavaScript. .

Ukážky vytvorených expedičných stránok:

Komentujte

0
s podmienkami použitia.
  • Žiadne komentáre

Partneri projektu EXPEDITION.SK

Ortlieb - vodotesné batohy         Bushman