Menu
World Bike Travel - cesta okolo sveta

World Bike Travel - cesta okolo sveta

Karol Voltemár sa vydal na sólovú expedíciu na bicykli okolo sveta. Naplánovaná trasa meria viac ako 80000 kilometrov, prechádza cez viac ako 80 krajín a na ceste bude niečo viac ako 3 roky.

Cez Alpy na Balkánsky polostrov

Karol Voltemár je na svojej ceste okolo sveta na bicykli už viac ako mesiac. Naplno si užíva cestu po Európe a my prinášame od Karola opäť nové správy a zaujímavé fotografie z jeho dobrodružnej cesty.

Čítať ďalej...

Prvé Alpské sedlá

Karol Voltemár na svojej ceste okolo sveta na bicykli je po 19 dňoch v Bergame. Prešiel 1 759 km cez 8 krajinách. Za 90 hodín strávených na bicykli nastúpal 17 378 m, viac ako dva Everesty :-) Karol každým dňom naberá kondíciu a cíti sa dobre aj napriek daždivému a uzimenému počasiu.

Čítať ďalej...

Cesta okolo sveta začala

Karol Voltemár dnes spod Devína odštartoval svoju sólovú cyklo expedíciu okolo sveta, počas ktorej prejde na bicykli viac ako 80 000 km, trasa povedie cez viac ako 80 krajín a celá expedícia potrvá cez 3 roky. Karola na prvých kilometroch, ktoré viedli do susedného Maďarska, sprevádzalo 7 ďalších cyklistov. Po prvej etape však už bude pokračovať sám. Karolovi držíme palce, nech sa mu podarí úspešne prejsť všetko, ako si naplánoval a po troch rokoch sa vrátil plný krásnych dojmov a spomienok...

Čítať ďalej...

Partneri projektu EXPEDITION.SK

Ortlieb - vodotesné batohy         Bushman